Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Σπα & Ευεξία Περιποιήσεις ομορφιάς Αποτρίχωση | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310 João Pessoa με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται 2 χλμ. από την Παραλία Bessa και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Σιδηροδρομικός ς, ο οποίος είναι σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Το διαμέρισμα 40 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 5 άτομα.
Το διαμέρισμα απέχει 3 χλμ. από το Πολιτιστικό Κέντρο Jose Lins do Rego. Η Παραλία Tambaú απέχει 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα.
Το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310 διαθέτει μπαλκόνι και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Απολαύστε άνετο μπάνιο του διαμερίσματος, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών.
Οι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν την πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν κέντρο φίτνες για να διατηρήσουν μια ρουτίνα άσκησης κατά τη διάρκεια της διαμονής τους. H πισίνα στον τελευταίο όροφο είναι διαθέσιμη για τους επισκέπτες.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Presidente Castro Pinto18 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Mandacarú3,5 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Αποτρίχωση
- Περιποιήσεις ομορφιάς
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Στο το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310 έχει πάρκινγκ;
Το το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310 παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Presidente Castro Pinto από το το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Presidente Castro Pinto απέχει 20 χλμ. από το το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Altamare 310 - Fantastico Apt A Beira Mar Do Bessa Altamare 310.